Dilediğiniz renk, desen ve modelde mutfak dolabını sizin için üretiyoruz.

“Dekorasyon yaptırmak istiyorum” cümlesini ilk kurduğunuzda aklınıza önce mutfak dolabınız geliyor değil mi? İç mimarlarımız evinize en uygun model ve renkteki mutfak dolabını seçmeniz için size yardımcı oluyor.

“Mutfağım küçük” diyorsanız hiç dert etmeyin. Portatif uygulamalarla mutfağınıza dünyaları sığdırıyoruz.

Garanti, Halkbank ve Finansbank kredi kartınıza 6 taksit imkanını sizlere sunuyoruz. Ankara’da uygulama yaptığımız onlarca mutlu müşteri ailemize katılabilirsiniz. Üstelik ücretsiz keşif, projelendirme ve uygun fiyat fırsatıyla.

« 1 arasında 2 »

 Mutfak dekorasyonu bir kadın için  çok önemlidir. Günün büyük bir zaman dilimi mutfaklarda geçtiğinden dolayı kullanışlı ve şık bir mutfak tasarımına sahip olması aranana temel unsurdur. Mutfak tasarımının olmazsa olmazı ise mutfak dolaplarıdır. Son yıllarda gelişen teknolojiye göre mutfak tasarım tarzları da değişikliğe uğramıştır. Mutfak dekorasyonuna nereden başlayabilirim? Gibi bir soru kafanızı meşgul ediyorsa, hiç beklemeden Ankara iç mimar ofisi Legorasyon’a başvurun. Kalite, farklı çizgiler ve kullanışlı dolaplarla mutfağınızı baştan yaratabilirsiniz.

Ankara Mutfak Tasarımı- Renkli Mutfak Dolap Modelleri

Eskiden süregelen aynı renklerin hâkim olduğu mutfaklara veda edebilirsiniz. Günümüzde mutfak dolapları daha renkli ve daha parlak olarak tasarlanmaktadır. Mimarlarımız bu konuda fikirleri sentezleyerek farklı mutfaklara imza atmaktadırlar. Mutfak tasarımı nedir? Mutfaklara hayat vermektir. Mutfakların en önemli kısmı dolaplar olduğundan dolayı firmamız tüm dolap çeşitlerini istenilen renge göre tasarlayıp montajını yapmaktadır. Mutfakların yeni çizgisinde var olmak bizi ayrıca mutlu ederken, yılların vermiş olduğu tecrübemiz sayesinde yeni dokunuşlara da vesile olmaktayız.

Mutfak Dolabında Aranan Değişiklik

Mutfak tasarımı projesinde mutfakların büyüklüğü dolap seçimini etkiler. Küçük mutfaklarda daha açık renklerin kullanılması, büyük mutfaklarda ise istenildiği takdirde koyu renkler rahatlıkla kullanılabilir. Dolap sayısı yine mutfak alanının büyüklüğü ile ilgilidir.  Ankara iç mimar ofisi Legorasyon bu detayları baştan hesaplayarak uzun yıllar rahatlıkla kullanacağınız mutfaklar yaratmaktadır. Portatif ve değişik tasarımlarıyla mutfağınızın tarzını bizimle değiştirebilirsiniz. Sizlerden gelen her fikir bizim bilgimizle birleşir ve bakmaya doyulamaz mutfak tasarımı ortaya çıkar. Mutfak dolapları alt ve üst şeklinde olduğundan dolayı istenirse farklı iki renkte kullanılabilmektedir. Alt dolaplar genelde daha koyu renk seçilse de bu durum tamamen siz kıymetli müşterilerimize aittir.

Uygun Fiyatlarla Mutfak Dolabı Tasarımı

Mutfak dekorasyonu için profesyonel bir destek arıyorsanız, kalitemize ve bilgimize sonuna kadar güvenebilirsiniz. Ankara iç mimar ofisi Legorasyon sayesinde mutfaklarınıza sihirli dokunuşlar için bizi her zaman arayabilirsiniz. Uygun fiyatlar ve kredi kartı ile ödeme olanakları sayesinde maddi açıdan sıkılmadan yeni mutfak tasarımına sahip olabilirsiniz. Yapı dekorasyon firmamız sayesinde daha az ödeyerek daha özel mutfak tasarımı sahip olmak bizim farkımızdan ileri gelmektedir. Biz mutfaklarınızı değiştirmeye hazırız.